Marmaris Dalış Serüveni

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum bibendum sit amet turpis eget porta. Aliquam eget dapibus orci. Praesent suscipit consectetur convallis. Integer condimentum lorem a mattis posuere. Nullam fermentum blandit mi, ut lobortis turpis tempus nec. Donec iaculis erat mauris, quis dignissim est iaculis ac.
Toplam: 150
Başlangıç: 05/30/2020
Bitiş: 05/30/2020
Buluşma Saati: 8:00
Tur Süresi: 9
Rehber: Var

Turumuz başlamadan önce dalış ile ilgili bütün önemli detaylar 45 dakikalık bir bilgilendirme ile sertifikalı eğitmen rehberlerimiz tarafından sizlere sağlanacaktır. Her yeni başlayan misafirimiz eğitmen rehberimiz eşliğinde adım adım suyun 5 metre altına dalarak suyun altındaki büyüleyici güzellikleri keşfedecek,dalış boyunca eğitmen rehberimiz yanınızda olacak ve suyun altında rehberimiz misafirimizin elini tutarak dalışını tamamlamasına yardımcı olacaktır.

Suyun altındaki 3. metrede ikinci rehberimiz fotoğraf ve videolarınız çekerken balıkları besleyebilir ve unutulmaz dakikalarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Bir dalış öğleden önce, bir dalış öğleden sonra olmak üzere turumuz iki dalıştan oluşmaktadır. Otelden alınıp, otele bırakılma, öğle yemeği ve sigorta turumuza dâhildir. Yaklaşık 8 saat süren bu eğlenceli dalış turu sabah 08.30 da otelden alınmanızla başlayıp; akşam 17.30 da otele bırakılmanızla son bulacaktır.

 1. Marmaris
 2. Akyaka
 3. Fethiye
 4. Kötekli
 • Ulaşım ve Rehberlik
 • Araç içi ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Dalış Ekipmanları
 • Sabah Kahvaltısı
 1. Marmaris Acentemiz Önü
 2. Muğla
 3. Akyaka
 4. Fethiye

0-6 yaş arası çocuklar için turumuz ücretsiz olduğu gibi 06-12 yaş grubu için yarı fiyat uygulanmaktadır

Turumuz yeni başlayanlar için çok uygun fırsatlar sunmaktadır.

Her dalış yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Tercihinize göre bir ya da iki dalış seçebilirsiniz.

Deneyimli dalış sporcuları maksimum 4 kişi ve bir profesyonel rehberden oluşan gruplarla daha derine dalabilirler.

0-6 yaş arası çocuklar için turumuz ücretsiz olduğu gibi 06-12 yaş grubu için yarı fiyat uygulanmaktadır